İran Nakliye

Dünyanın en eski medeniyetleri arasında köklü ve derin bir tarihe sahip bulunan İran’ın geçmişi milattan önce 625 yılına kadar uzanmakta, eski isimleri Pers ve Med İmparatorlukları ile günümüze kadar uzanan bir öyküsü bulunmaktadır.

İran nakliye çalışmaları yapmakta olan firmalar arasında önemli bir konuma sahip bulunan kuruluşumuz, lojistik sektörüne adım attığı ilk günden bu yana uluslararası taşımacılık alanında ki faaliyetlerini her geçen gün büyütüp geliştirerek teknoloji ile aynı paralellikte hareket etmekte, her türlü güncel yenilenmeyi anında hayata geçirmektedir. Türkiye’den İran’ın Tahran, Tebriz, Julfa, Urumiyeh ve Bazargan gibi şehirleri başta olmak üzere tüm şehir ve bölgelerine tır nakliye seferleri düzenlemekte olan firmamız, taşıma işlemlerini Türk plakalı öz mal araçları ve İran’da yerleşik bulunan acentelerimize bağlı İran plakalı tırlarla sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

iran taşıma yapan nakliye firması

İran nakliye firmaları

İran’a komple tır taşımacılığının yanı sıra haftanın belirli günleri İstanbul’da bulunan son derece modern parsiyel depolarımızdan grupaj, kargo, parça yük ve parsiyel yük nakliye çalışmaları, frigo tır nakliyesi, gabari dışı ağır nakliyat ve kilitli dorseleri mevcut açık kasa araçlarımızla konteyner nakliyesi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Türkiye’den İran’a ihracat yük taşıma çalışmaları ile birlikte, İran’dan Türkiye’ye ithalat yükü taşıma işlemlerini de gerekli tüm kriterleri doğru uygulamak kaydı ile gerçekleştirmekteyiz. İran nakliyesinde kullanmakta olduğumuz tırlarımız genellikle son model araçlardan oluşmakta, yapılan tüm seferleri cmr sigortası kapsamında tır karnesi ile güven içerisinde tamamlamaktayız. İran’da yerleşik bulunan acentelerimiz ve irtibat ofislerimiz ile işbirliğimizden doğan iş gücü hafifletme çalışmalarımız nedeniyle, teslim anı gümrük işlemlerini kısa süre içerisinde kolaylıkla bitire bilmekte, taşınan yükler alıcı firmaların talepleri doğrultusunda istedikleri adreslere iç nakliye yapmak suretiyle teslim etmekteyiz.

İzmit ve Gaziantep’te bulunan ham madde üretim tesislerinde imal edilen ürünlerin İran’ın Yazd şehrine taşınmasında tenteli tırlarımız ile nakliye çalışmaları yapıyoruz. İran karayolu yük taşıma taleplerinizi ve konu hakkında edinmek istediğiniz bilgileri doğru ve zamanında alabilmek adına firmamız ile yazılı ve sözlü olarak iletişime geçebilir, en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İstanbul, tahran, mersin, tebriz, kayseri, urumiyeh, ankara, bazargan, gaziantep, asaluyeh, adana, julfa.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız