Romanya Nakliye

TEDARİK ZİNCİRİMİZ

Romanya nakliye firmaları ile lojistik işbirliğimiz kapsamında sürdürmekte olduğumuz taşımacılık faaliyetlerimiz düzenli olarak devam etmekte, Türkiye Romanya arası ihracat ve ithalat yük taşıma hizmetlerimiz kalitemizden ödün vermeden sürdürülmektedir. Romanya uluslararası lojistik hattında yük taşıma faaliyetlerini düzenli olarak sürdüren firmamız sektöre bağlı olarak gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acentelik hizmetleri gibi farklı alanlarda da çalışmalarını ilerletmekte ve geliştirmektedir.

Romanya’dan ithal edilen ürünlerin ülkemize taşınmasının yanı sıra yine Romanya’dan Suriye, İran, Irak, Gürcistan, Azerbaycan gibi ülkeler ile Türk Cumhuriyetlerine taşınması istenen ürünlerin Türkiye üzerinden transit geçişli üçüncü ülke taşımalarını da gerçekleştirmekteyiz. Türkiye Romanya lojistik hattında faaliyet gösteren araçlarımız yüksek model araçlardan oluşmakta, araçlarımızın tamamı uydu  araç takip sistemi ile takip edilmekte, buna bağlı olarak yük sahibi müşterilerimize anlık konum bilgilendirmesi yapabilmekteyiz.

romanya çalışan nakliye firmaları

Romanya nakliye firması

FAALİYETLERİMİZ

Tüm taşımalarımız C2 yetki belgemiz bünyesindeki öz varlığımız ve kiralık araçlarımız ile iş birliği içerisinde olduğumuz tedarikçi firmalarımızın Romanya plakalı araçları ile CMR sigortası kapsamında yapılmaktadır. Romanya Bükreş nakliyesi karayolu taşımacılığında çalışan nakliye firmaları arasında en üst sıralarda ki  yerini muhafaza eden firmamız lojistik alanında uzun yıllara dayanan tecrübesi  ile çalışmalarını her geçen gün büyütüp geliştirmektedir.

Türkiye-Romanya ihracat ve ithalat yük taşıması  konusunda  geçmişten gelen deneyim ve birikim ile, tam donanımlı araçlarımız ve alanında uzman personellerimiz  kontrolünde nakliye hizmetleri sunmaktayız. Türkiye’ nin tüm şehirlerinden yüklenen yüklerin Romanya’nın tüm şehirlerine ihracat ve transit kapsamlı olarak taşınmasında Türk ve Romanya  plakalı tırlarımızla taşıma yapmaktayız. Romanya’ya  ihracatı düşünülen her türlü yüke uygun araçlarımızla tam kapasiteli çalışmalarımız devam etmektedir.

ARAÇ FİLOMUZ

Kuru yük taşımacılığına uygun standart ve mega tenteli tırlarımız, gabari dışı ağır nakliye yükleri için havuzlu ve uzamalı lowbed dorse tırlarımız, yaş sebze meyve, donmuş ürün  ve kimyasal maddeler gibi yüklerin taşınmasına uygun frigofirik dorse tırlarımız, konteyner ve açık yük taşımacılığına uygun sal dorse açık kasa tırlarımız ile uluslararası taşımacılık hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir.

Romanya’nın Başta Bükreş olmak üzere, Ploieşti, Piteşti, Galati, Cluj, Timişoara gibi şehirlerine yapılan gönderilerin sevk edilmesinde karayolu nakliye çalışmalarımız hız kesmeden sürmektedir. Romanya’ya ihracat yük nakliyesinin yanı sıra Romanya’dan ithal edilen her türlü yükün ülkemizin tüm bölgelerine taşınması konusunda da ithalat nakliye çalışmalarımız mevcut bulunmaktadır.

Ülkemizin özellikle iç Anadolu bölgesi şehirlerinde bulunan bir çok çeşit madenin bulunduğu maden ocaklarında üretilmekte olan yer altı zenginliklerimizin Romanya’nın Bükreş, Galati, Targu Mureş gibi bir çok şehrine ihracatında nakliye hizmeti desteğimiz kesintisiz olarak sürmektedir. Balkan ülkeleri arasında en yoğun ticaret çalışmaları yaptığımız ülkelerin başında gelen Romanya’ya ülkemizin hemen hemen her bölgesinden farklı ürün türleri ihraç edilmekte, ihraç edilen tüm ürün gruplarının Romanya şehirlerine taşınmasında firmamız önemli bir konuma sahip bulunmaktadır.

Kayseri ilimizden Romanya’nın Targu Mureş şehrine ihracatı yapılmakta olan pomza taşı mamülünün nakliyesini son derece titiz çalışmalarımızla birlikte gerçekleştirmekte, 24 tona kadar yük taşıma kapasitesi bulunan tam kapasiteli ve donanımlı tenteli ve mega dorse tırlarımızla sigortalı olarak taşıma yapmaktayız.

İHRACAT NAKLİYE ÇALIŞMALARIMIZ

Uluslararası karayolu taşımacılığında tam kapsamlı lojistik faaliyeti gösterdiğimiz birçok ülkede olduğu gibi Romanya’ da da temsilciliklerimiz ve acenteliklerimiz mevcut olup,  ihracat ve  ithalat taşımalarını sorunsuz bir şekilde sağlayıp adresten adrese teslimatları sigortalı ve güvenli bir şekilde gerçekleştire bilmekteyiz. Romanya’ya taşınması planlanan her nevi yükünüzün komple ve parsiyel kapsamlı olarak sevkiyatı ile ilgili taleplerinizi mail ve telefonlarımıza yazılı ve sözlü olarak bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun güncel taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Türkiye ile Romanya arasında 1998 yılında anlaşma sağlanarak yürürlüğe giren serbest ticaret anlaşması kapsamında ihraç edilmekte olan sanayi ürünlerinden gümrük vergisi alınmamakta, bu nedenle de her türlü sanayi ürün ve ekipmanları önemli denecek miktarda ihraç edilmektedir.

Uluslararası taşımacılığın olmazsa olmaz kollarından biri olan parsiyel taşımacılık son derece hassasiyet ve önem gösterilmesi gereken bir konudur. Türkiye’den Romanya şehirlerine taşınmakta olan her tür ebat ve ağırlıkta parsiyel yükleriniz İstanbul’da yerleşik bulunan modern depolarımızda bir araya getirilerek haftanın belirli günlerinde çıkış yapmak üzere taşınmaktadır. Romanya ülkesine ihracat ve ithalat yük taşımaları esnasında kullanmakta olduğumuz sınır kapısı çoğunlukla Kapıkule olmakla beraber, taşınan yükün durumu ve özelliğine bağlı olarak zaman zaman Hamzabeyli sınır kapısı da kullanılmaktadır.

Depolama ve gümrükleme alanlarında da özel çalışmaları bulunan Mersin Frigo, uzun yıllar deneyim kazanmış olduğu lojistik hattında ki işleyişten edindiği tecrübeleri ile bünyesinde oluşturmuş olduğu gümrük ve depolama departmanlarını da kısa sürede hayata geçirmiş, müşteri gereksinimleri çerçevesinde son derece titizlikle bu alanlarda da hizmet sunmaya devam etmektedir.

Romanya Galati şehrinden yüklenmekte olan bitki tohumlarının Mersin ilimize nakliyesi ile ilgili karayolu komple tır taşıma fiyatımız 1.600 euro

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız