Türkmenistan Nakliye Fiyatları

SEKTÖREL FAALİYETLERİMİZ

Uluslararası karayolu taşımacılık sektöründe uzun yıllardır varlık gösteren şirketimiz, taşımakta olduğu yüklerin hassasiyetinin bilincinde olarak hareket ediyor, yükleme noktasından teslim adresine kadar gelişen süreci yakinen takip ediyor, olası muhtemel sorunlara anında müdahale ederek sorunun kısa sürede halledilmesini sağlamaktadır.

türkmenistan çalışan nakliye firması

Türkmenistan nakliye firması

Türkiye-Türkmenistan arası karayolu ve demiryolu taşımacılığında üst düzey kalite de lojistik hizmeti sunan kuruluşların başında yer alarak zirveye konumlanan firmamız, teknoloji ile aynı paralellikte hareket ederek, teknolojik gelişmelere anında uyum sağlayıp, güncel değişimlere yerinde ve zamanında uyum sağlayarak hareket etmekte, buna bağlı olarak hizmet ağını her geçen gün genişletmektedir.

Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinden yüklenen ihracat ve transit kapsamlı yüklerin, Türkmenistan’ın başta Aşgabat, Mary, Türkmenbaşı, Türkmenabat, Balkanabat gibi şehirleri olmak üzere, diğer tüm şehirlerine nakliyesi işlemlerini zamanında ve güvenli şekilde tamamlaması anlamında başarılı bir grafik çiziyor, kaliteli hizmet sunma prensibi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara imza atıyoruz. Türkmenistan’a yapılmakta olan sevkiyatlar alternatifli olarak iki farklı güzergah üzerinden sağlanmaktadır. Bu güzergahlar İran üzeri güzergah ile Gürcistan, Azerbaycan üzeri güzergahlar şeklindedir. Avrupa ve Nato ülkelerinin iran’a uygulamakta olduğu ambargo nedeniyle transit içerikli yük grupları İran üzerinden taşınamadığından, Türkmenistan taşımaları alternatif güzergah kullanılmak suretiyle neticelendirilmektedir.

İHRACAT-İTHALAT NAKLİYE ÇALIŞMALARIMIZ

Türkmenistan’da bugüne kadar özellikle inşaat sektöründe faaliyet gösteren Türk girişimcilerimizin sayısı yaklaşık iki bin civarına ulaşmıştır. Bu girişimcilerimizin faaliyetleri neticesinde ortaya çıkan projelerin toplam tutarı 48 milyar doların üzerine çıkmıştır.

Türkmenistan’a ihracat yük taşımalarının yanı sıra, Türkmenistan’dan ithal edilen ürünlerin Türkiye’ye taşınması ile, Avrupa ülkelerinden Türkmenistan’a yapılan üçüncü ülke transit yük taşımalarını da aynı çalışma düzeni içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Ülke coğrafi yapısı itibarı ile, özellikle inşaat alanında büyük oranda dışarıdan destekleniyor, bu anlamda en büyük destek Türkiye’den veriliyor. Hatırı sayılır oranda pay sahibi olduğumuz bu pazarda en çok talep edilen ürünlerin başında inşaat malzemeleri gelmektedir. Yüksek miktarda inşaat malzemesinin Türkmenistan’a taşınmasını firmamız layıkı ile gerçekleştirebilmektedir. Taşınması talep edilen yüklerin nakliyesinin büyük bölümüne tır organize ediyor, proje kapsamlı işlere gururla imza atıyoruz.

Türkiye’nin köklü kuruluşları arasında yer alan firmamız Mersin Frigo, İstanbul, Mersin, Kayseri, Gaziantep ve Ankara gibi şehirlerimiz başta olmak üzere birçok ilimizde üretilmekte olan her türlü yerli kaynaklarımızın Türkmenistan’a ulaştırılmasında son derece sağlıklı hizmet sunarak lojistik faaliyetlerini devam ettirmektedir. Türkmenistan’da bulunan acentelerimiz ve temsilciliklerimiz vasıtası ile sorunsuz bir taşıma hizmeti gerçekleştiren firmamız, taşıma işlemi esnasında olası muhtemel sorunlara anında müdahil olarak kısa süre içerisinde kalıcı çözümler sunmaktadır.

Ülkenin yapılandırılmasında büyük oranda pay sahibi olan Türk ihracatçı ve girişimci firmaların yapmakta oldukları proje işler de, taşıması gerçekleşmekte olan sayısız çeşitte ihraç ürününün İran ve Gürcistan-Azerbaycan üzerinden farklı yollar kullanılarak Türkmenistan’a nakledilmesi işlerini kararlılıkla devam ettiriyoruz. Türkmenistan’a taşınmakta olan ihracat veya transit kapsamında bulunan tüm yük grupları, Türkiye de bulunan yükleme adresleri, limanlar, serbest bölgeler ve antrepolardan tır karneli olarak taşınmakta olup, maksimum yükleme tonaj limiti 24.000 kg. ile sınırlıdır.

TARİHÇEMİZ

Taşımacılık sektöründe uzun bir geçmişe sahip olan kuruluşumuz, Türkiye ile Türkmenistan arası karayolu lojistik hattında ki çalışmalarını gün geçtikçe genişletip büyütmekte, komple, parsiyel, ağır nakliye, konteyner nakliyesi ve frigorifik tır taşıma gibi alanlarda tam donanımlı tırlarımız ile hizmetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de faaliyette bulunan inşaat şirketleri ve holdinglerin Türkmenistan’da gerçekleştirmekte olduğu projeleri ve yatırımlarını yakından takip ediyor, bu firmalara her türlü karayolu nakliye desteğimizi kararlı bir biçimde devam ettiriyoruz.

Ülkemizin özellikle Akdeniz bölgesi başta olmak üzere birçok farklı noktasında üretilmekte olan bitki ve ağaç fidanlarının frigo ve tenteli tırlar ile Türkmenistan şehirlerine taşınmasında da çalışmalar yapmaktayız. Antalya ve Mersin gibi narenciye üretimi yapmakta olan şehirlerimizden Türkmenistan’ın tüm kesimlerine ihraç edilen limon, portakal, mandalina ve greyfurt gibi narenciye meyvelerinin mevsim şartlarına bağlı olarak genellikle frigo tırlar ile taşınması işlemlerini son derece titiz ve gerekli hassasiyeti göstermek sureti ile gerçekleştirmekteyiz.

Türkmenistan nakliyeciliğinin deneyimli kuruluşlarından biri olan Mersin Frigo, özellikle İstanbul Aşgabat arası ihraç edilen, taşınabilir tüm ticari eşyaları kaliteli hizmet anlayışı ile düzenli bir biçimde taşımaktadır. İstanbul Avrupa yakası semtlerinden Hadımköy’den jeneratörler ile, Topkapı semtinden matbaa araç gereçlerinin özellikle Gürcistan, Azerbaycan üzeri güzergah kullanılarak Türkmenistan’ın Aşgabat şehrine taşınması işlemlerini yine biz gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de Türkmenistan nakliye dendiğinde  akla gelebilecek sayılı lojistik kuruluşları arasında bulunan firmamız Mersin Frigo, Türkiye Türkmenistan arası nakliyeciliğin vazgeçilmez nakliyat şirketi olma özelliğini hiç bir zaman kaybetmeden son derece kaliteli taşıma hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK FAALİYET ALANLARIMIZ

Ankara ilimizden Türkmenistan’ın Türkmenbaşı şehrine taşınmakta olan makine yüklerinin özellikle Gürcistan ve Azerbaycan üzeri güzergahı kullanarak sevk edilmesinde son derece düzenli olarak nakliye hizmeti sunmakta olan kuruluşumuz, taşımaları en uygun fiyatlar ile yapmakta, teslimatları 8 ile 10 gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirmektedir. İstanbul Türkmenistan arası nakliye taşıma fiyatlarımızı ve konu hakkında tüm detayları öğrenebilmek için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Türkmenistan nakliye fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak istediğinizde özellikle internet ortamında, karşınıza çıkabilecek firmaların başında gelen kuruluş Mersin Frigo olacaktır. Firmamız kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunarak, taşımacılık alanında tercih edilen, aranan ve önerilen kuruluş olma hedefini yakalamış, bu hedefinden sapmadan yoluna emin adımlarla kararlılıkla devam etmektedir.

Türkmenistan konumu itibarı ile birçok Türk Cumhuriyeti ülkesine köprü vazifesi yaptığı gibi taşımacılık sektöründen yoğun talep gören ülkeler arasında yer alan Afganistan’a da bağlantı yolu olarak kullanılan stratejik bir ülke konumundadır.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız