Ukrayna Nakliye Firmaları

Ukrayna nakliye firmaları içerisinde özellikle aranan ve tercih edilen kuruluş olmanın verdiği öz güven ile faaliyetlerini kararlılıkla sürdüren firmamız uluslararası lojistik sektörüne bağlı olarak gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acentelik hizmetleri gibi bir çok alanda da başarılı çalışmalar yapmaktadır.

Ukrayna’dan ithalatı yapılan ürünlerin ülkemize nakliyesinin yanı sıra Suriye, İran, Irak, Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan gibi ülkelere taşınması işlemlerini de Türkiye üzerinden transit geçişli olarak gerçekleştirmekteyiz. Ukrayna’dan Irak’a taşınmakta olan özellikle kırmızı et, tavuk ve yumurta gibi ürünlerin nakliyesi konusunda tenteli ve frigo dorse tırlarımızla sürekli olarak çalışmalar yapmakta, tazeliği korunması gereken ürünler taşındığından transit süre olabildiğince kısa tutularak seri bir şekilde hareket etmekte, maksimum sekiz dokuz gün içerisinde kuzey Irak’ın tüm bölgelerine ulaştırabilmekteyiz.

ukrayna çalışan nakliye firmaları

Ukrayna nakliye firması

ARAÇ FİLOMUZ

Türkiye Ukrayna lojistik hattında çalışan araçlarımız son model araçlardan oluşmakta, uydu  araç takip sistemi ile anlık takip edilebilmekte, buna bağlı olarak müşterilerimize anında konum bilgisi sunabilmekteyiz. Tüm taşımalarımız C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan öz mal ve kiralık tırlarımız ile CMR sigortası kapsamında ve tır karnesi kullanılarak gerçekleşmektedir. Ukrayna karayolu ve denizyolu hattında çalışan nakliye firmaları arasında üst sıralarda ki yerini koruyan firmamız, lojistik alanında uzun yıllara dayanan tecrübesi ile çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. İhracat ve ithalat taşımacılığı konusunda, geçmişten kazandığımız deneyim, birikim, tam donanımlı araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile nakliye hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Türkiye’nin tüm bölgelerinden Ukrayna’nın tamamına ihracat ve transit kapsamlı yüklerin nakliyesinde, Türk ve yabancı plakalı araçlarla taşıma yapmaktayız.İhracatı düşünülen her çeşit yüke uygun araçlarımızla tam kapasiteli olarak çalışmaktayız. Mersin Kiev destinasyonunda sürekli olarak taşımasını gerçekleştirdiğimiz narenciye yüklerinin nakliyesini artı eksi derecelerde çalışan frigo dorse tırlarımızla gerçekleştirmekte, tüm taşımalarımızı özel sigorta kapsamında yapmaktayız. Kuru yük taşımacılığına uyumlu standart tırlarımız, gabari dışı ağır nakliye yükleri için havuzlu ve uzamalı lowbed dorse araçlarımız, yaş ve kuru sebze meyve, donmuş ürün  ve kimyasal maddeler gibi yüklerin taşınmasına uygun frigo dorseli soğutuculu tırlarımız, konteyner ve açık yük taşımacılığına uygun açık kasa tırlarımız ile oldukça geniş bir alana hitap eden kapsamlı lojistik hizmeti vermekteyiz.

Ukrayna’nın başta başkent Kiev olmak üzere, Odesa, Donetsk. Dnipropetrovsky, Kharkov. Kherson, Lviv gibi şehirlerine yapılan sevkiyatlarda karayolu ile, Haydarpaşa ve Zonguldak limanları çıkışlı  roro gemisi desteği ile Odesa limanı varışlı denizyolu hatlarını kullanmaktayız. Uluslararası kara ve denizyolu taşımacılığında faaliyet gösterdiğimiz birçok ülkede olduğu gibi Ukrayna’da da işbirliğimizi sürdürdüğümüz acenteliklerimiz mevcut olup, ihracat ve ithalat çalışmalarında belgesel ve evraksal sorun yaşamaksızın teslimatları gerçekleştire bilmekteyiz. Ulaştırma bakanlığının uluslararası karayolu taşımacılığı yönetmeliğine bağlı kalarak yapılan tüm Ukrayna lojistik çalışmalarımızda gümrüklü ticari eşyaları taşımakta, her türlü resmi belgeyi eksiksiz olarak işleme alarak teslimatları sonuçlandırmaktayız.

TİCARİ İLİŞKİLERİMİZ

Yakın bir dönemde siyasi ve ekonomik baskıları üzerinden atarak bağımsızlığını ilan eden Ukrayna, dışa açılım anlamında hızlı adımlar atarak dünya ticaret pazarında önemli işler yapmaya başlayan ülkeler arasında girmiş, ülkemiz ile ilişkileri çerçevesinde düzenli olarak ithalat ihracat yük taşıma alanları oluşturmuştur. Ukrayna’ya gönderilmesi planlanan yüklerinizin taşınması ile ilgili tüm taleplerinizi firmamızın günün her saati aktif olarak çalışan mail ve telefonlarına bildirmek suretiyle en kısa sürede, taleplerinize ve bütçenize en uygun taşıma fiyat ve navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ukrayna taşımacılığında sektörün tam merkezinde bulunup ihracatçı firmaların odağında konuşlanan şirketimiz, mümkün olduğunca tüm nakliye çalışmalarında adından illaki söz ettirmektedir. Ukrayna’dan Türkiye’ye yük getirmiş olan Ukrayna plakalı tırların geri dönüşlerinde yük organizasyonları yaparak Türk tırlarına nazaran çok daha uygun taşıma fiyatları ile nakliye yapmaktayız. Uzun yıllar boyunca bağımsızlık mücadelesi ile geçirdiği uğraşıları sonucu bir hayli geri kalmışlık yaşayan Ukrayna, sıkıntılarını büyük oranda azaltmaya başlamış, dış dünya ile irtibatlı hale gelerek ihracat ithalat çalışmalarına hız kazandırmayı başarmıştır.

TAŞIMASI YAPILAN ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

Ülkemizde üretimi yapılmakta olan başta yaş sebze ve meyveler, ham maddeler, inşaat malzemeleri, makineler, mutfak ekipmanları ve otomotiv yedek parçaları gibi ismini sayamadığımız binlerce çeşit ürünün Ukrayna şehirlerine ulaştırılmasında firmamız son derece büyük öneme sahiptir. Tekirdağ’da yoğun şekilde üretilmekte olan ahşap zemin parke yüklerinin Ukrayna’nın Odessa şehrine taşınmasında haftalık düzenli olarak belli sayıda tır organizasyonları yapmaktayız.

Moldova’dan Türkiye’ye ithalat taşıması yapılmakta olan sanayi makinelerinin karayolundan taşınmasına izin verilmediğinden Ukrayna üzeri Odesa Haydarpaşa limanları arası roro gemisi ile sevk edilmesinde de araç organizasyonlarımız mevcuttur. Doğu Avrupa’nın en stratejik ülkelerinden biri olan Ukrayna, Sovyetler Birliği’nin dağılmasının ardından Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri gibi bağımsızlık mücadelesini yıllardır sürdürmekte, bunun neticesinde kısmi başarılar sağlamakta olup, Rusya’nın etkisinden yavaş yavaş kurtulabilmektedir. Gaziantep ilimizde üretilmekte olan başta bulgur olmak üzere birçok kuru bakliyat ve hububat çeşidinin yoğun olarak ihraç edildiği Ukrayna’ya, bu ürünlerin taşımasının büyük kısmını firmamız Mersin Frigo gerçekleştirmektedir.

Ukrayna nakliye firmaları ile iş ortaklığımız kapsamında kullanmakta olduğumuz tırlar ile son derece titiz çalışmalar yapmakta, müşterilerimiz tarafından takdirle karşılanan kaliteli nakliye hizmetleri sunmaktayız. Türkiye’den Ukrayna’ya taşıtmayı planladığınız ihracat yükleriniz veya, Ukrayna’dan Türkiye’ye ithal etmeyi düşündüğünüz yüklerinizin nakliye işlemleri ile ilgili taşıma fiyatı başta olmak üzere her türlü kapsamlı bilgiyi almak üzere firmamızın mail ve telefonları aracılığı ile bildirim ve talepte bulunabilir, söz konusu departmana bakan operasyon ekibimizden en kısa sürede beklentilerinizi karşılayacak yeterli bilgiyi ve bütçenize uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Lüleburgaz’da üretilmekte olan nargile tütün mamüllerinin Ukrayna’nın Odesa şehrine taşınması ile alakalı komple tır taşıma fiyatı 2.200 dolar, maksimum yükleme tonaj limiti 22.000 kilodur.

Ukrayna, Moldova, Rusya ve Belarus gibi ülkelerden Türkiye’ye yapılmakta olan ithalat yük taşıma işlemlerinde köprü konumunda bulunan bir pozisyona sahip bulunmaktadır. Yüklü tırlar Odesa limanından kalkan roro gemileri İstanbul Haydarpaşa ve Zonguldak limanlarına yanaşmak suretiyle sevk edilmekte, sevk süresi asgari ölçüde olup maksimum iki günlük bir süreye tekabül etmektedir.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız